Paşaköy Kasabası Tanıtım Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Paşaköy Kasabası Tanıtım Forumu

www.pasakoy.org

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

biraz uzun ama güzel bir temel fıkrası

YazarMesaj
mustafaasil
Albay
Albay

biraz uzun ama güzel bir temel fıkrası Empty
MesajKonu: biraz uzun ama güzel bir temel fıkrası   biraz uzun ama güzel bir temel fıkrası EmptySalı Ağus. 14, 2007 7:28 am

bir gün temel otobanın en sağından hacı muratıyla son sürat giderken araba birden bozulmuş ve temel arabadan inmiş yoldan geçen arabalara otostop çekmeye başlamış yanına son model bir bmw çıkmış ve durumu anlatmış adama temel benim arabayı çekelim mi demiş senin arabayla adam tamam demiş. temel adama sonra demişki ama hızlı gitmeyeceksin
arabanın tekerleri eski demiş sen hızlı gittiğin zaman ben sana sellektör yaparım demiş temel adamda tamam hızlı gitmem demiş ve yavaş yavaş yolun kenarın dan gitmeye başlamışlar. sonra sson model bmw'nin yanına son model bir mercedes yanaşmış ve demişki varmısın yarışmaya bmw'cide hayır yarışamam demiş korktun demi kormasan bile sen kim beni geçmek kim demiş bmw'cinin aklına arkada arabasını çektiği temel aklına gelmiş içinden demişki amannnn boşver tamam varım yarışmaya mercedesci ve bmw'ci başlamışlar yarışmya ikiside son sürat gidiyorlarmış
havada devriye dolaşan helikopterli polis bu iki yarış yapan arabayı görmüş ve şaşırmış telsiziyle merkezdeki amirine haber vermiş demişki; otobanda yarış yaban bir son model mercedes ve bir son model bmw' süratları 250den fazla gidiyorlar demiş amirde demişki 5-6 tane ekip otosuyla durdurmaya çalışın demiş. helikopderdeki polis de demişki amirim tamam bu iki araba son sürat gidiyor bunları durduralam ya arkadan gelen hacı murat bmw'ciye sellektör yapıp yol istiyor onu ne yapalım demişşşş.
http://mustafaasil66.sitemynet.com/mizah/

biraz uzun ama güzel bir temel fıkrası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Asp Nedir - Active Server Pages