Paşaköy Kasabası Tanıtım Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Paşaköy Kasabası Tanıtım Forumu

www.pasakoy.org

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

msn hırsızlarına yargı yolu göründü

YazarMesaj
mustafaasil
Albay
Albay

msn hırsızlarına yargı yolu göründü Empty
MesajKonu: msn hırsızlarına yargı yolu göründü   msn hırsızlarına yargı yolu göründü EmptyPerş. Ağus. 09, 2007 2:17 am

MSN hırsızlarına yargı yolu göründü
Kişisel haberleşme ve sohbet programı MSN şifresi çalınanlara iyi haber. Ankara Adliyesi, MSN şifresinin çalındığı iddiasıyla kendilerine yapılan başvurularda olumlu sonuçlar aldıklarını belirtti.

Ankara Adliyesi cumhuriyet savcıları, son dönemlerde kendilerine 'MSN şifremi çaldılar' şeklinde başvuruların çoğaldığına dikkat çekerek, "MSN şifresini kimin çaldığını ve kullandığını kısa sürede tespit edebiliyoruz" haberini verdi. MSN şifre hırsızları hakkında bilişim suçlusu işlemleri yaptıklarını ifade eden yetkililer, MSN şifresini çalanları nasıl yakaladıklarını da şöyle anlattı: "Microsoft Corporation'ın Türkiye temsilciliği İstanbul'du. Bu şirkete yazı yazarak, şifresi çalınan kişinin adresini kullanan kişilerin IP numaralarının tarih ve saat detayları ile birlikte savcılığımıza gönderilmesini rica ediyoruz. Yaptığımız başvuru üzerine şirket, IP No'ların, tarih ve saatlerin olduğu dokümü bize gönderiyor. Daha sonra IP No'ları, karşısındaki tarih ve saatleri il Telekom müdürlüklerine göndererek kullanıcıları tespit ediyoruz."

Ankara, Anka

alıntıdır
http://mustafaasil66.sitemynet.com/mizah/

msn hırsızlarına yargı yolu göründü
1 sayfadaki 1 sayfası